hakkimizda
[title divider=”short” align=”left” title=”HAKKIMIZDA”]

Tisserand, 1974’ten beri hem profesyonellere hem de meraklılarına esansiyel yağların en safını tedarik etmekte olup 40 yılı aşkın süredir dünya piyasındadır.

Organik Esansiyel Yağlar’ın üretimi ile Esansiyel yağların mükemmel harmanlanmasında ki tecrübemiz ve uzmanlığımız sayesinde Aromaterapi ve Esansiyel yağlar konusunda Dünya lideriyiz.

Organik ve aromaterapi ürünlerine ilişkin Dünya’nın bir çok ülkesinde yıllardır ödül kazanmaktayız ve bu alışkanlığımız 2016 Beauty Award ve 2016 International Health Award ödülleri ile bu sene de devam etmektedir.

Esansiyel yağlarımız dünyanın dört bir köşesinden organik, yabani veya etik hasat yöntemi ile toplanmış bitkilerden ve meyvelerden %100 saflıkla üretilmiş olup ; Dünya da ki bir çok profesyonel aromaterapistler tarafından kullanılmakta ve tavsiye edilmektedirler.

1977 yılında Robert Tisserand tarafından kurulan Tisserand Aromaterapi Akademi, Aromaterapi konusunda dünyanın en prestijli eğitim enstitüsü olara gösterilmektedir.

• Yine aynı yıl yazması sekiz yılını alan ilk kitabı Aromaterapi Sanatı yayımlandı. Robert Tisserand kitabında doğadan, yaşam enerjisinden, gezegenlerden ve elementlerden bahsetmektedir. Kitabı çığır açmıştır. Günümüzde de bu alanda ki akademik çalışmalarına devam eden Robert hala dünyanın dört bir köşesinde satan kitaplar yazmaya devam etmektedir, örneğin 300’ün üzerinde esansiyel yağın güvenli kullanımı ve uygulanmasını içeren,” Aromatherapy For Everyone and Essential Oil Safety” adlı kitabı halen alanında dünyanın ilk belirleyici ve akademik olarak şaheser niteliğinde bir uygulama kitabıdır.

• Verdiği kalite ve işlevsellikle ünlü ürünlerimiz, Aromaterapi eğitimlerinde ve Tutkunları tarafından tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaya devam ediyor.

• Küresel olarak 50 den fazla ülke pazarındayız. Avrupa da 25.000’den fazla mağaza, aromaterapi merkezi ve spa salonlarında satılmakta ve kullanılmaktadır.

• Alçakgönüllü ürün yelpazemiz, inanılmaz genişledi ama bizim için önemli olmaya devam eden – 40 yıl önce Robert için olduğu gibi – insanlara daha fazla esenlik vermek. Zamana yenik düşmeyen, işte bu en iyiyi arayış. Marka mimarimizde de yansıttığımız gibi, işimizin merkezinde esansiyel yağlar ve harmanlama uzmanlığı yatmaktadır.

[divider divider=”wide”]

Yorum yap

E-mail adresiniz gösterilmeyecektir.